تاریخآبان ۳, ۱۳۹۹

سخنان جادی با دانشجویان جدید الورود به مناسبت مراسم معارفه دانشجویان ورودی ۹۷

جادی میرمیرانی برای مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۷ دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان ویدیویی را تهیه کرد که نکات مهمی رو به دانشجویان مهندسی کامپیوتر گوش زد میکرد.

برای کسانی که با جادی آشنایی ندارند از زبان خودش این توضیحات را با شما به اشتراک میذاریم

 

جادی یک اسم مستعار است. البته نه به معنی مخفی بودن. من در دنیا دو تا جادی بیشتر ندیدم و در نتیجه جادی برام شده یک امضا. جادی معنی خاصی هم نداره. یعنی نه اینکه نداشته باشه، معمولا نمی گم.

من برق / مخابرات خوندم و بعد فوق لیسانس جامعه شناسی. چیزهای خیلی زیادی رو در دنیا دوست دارم. یک گیک هستم و یک هکر. نه به معنی دزدی پسورد و ایمیل مردم. به معنی عشق به دونستن و عشق به تحقیق درباره خیلی از چیزهایی که می بینم و می‌شنوم. اگر بخوام علاقه‌مندی‌ درجه یکم رو نام ببرم باید بگم آزادی. در درجه دوم می‌رسیم به مشتقات آزادی که می‌شه آزادی بیان و سیستم‌عامل گنو/لینوکس. کامپیوترها و شبکه‌ها همیشه به خاطر خواصشون برام جذاب بودن. تفننی اسکریپ‌نویسی می‌کنم (پرل، پایتون یا هر چیز دیگه) و می‌خونم (کتاب، وب‌سایت‌ها و تقریبا هر چیز دیگه) و فال می‌گم (تاروت در درجه اول و قهوه در درجه دوم) چون به نظرم موضوع جالبیه.


با تشکر از جادی که با مشغله ی زیادش این ویدئو رو به ما رسوند و ما هم اینجا باز نشر میکنیم تا افراد بیشتری بتونن ازش استفاده کنند.

در انتها از شما دعوت میکنیم که این ویدیو رو تماشا کنید :

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *