تاریخشهریور ۲۶, ۱۴۰۰

تامین خسارت مالی دوربین امانتی که ربوده شد…

شرح پروژه

وقتی از دوران نوجوانی به دوران جوانی رسیدیم ضرب‌المثل «از تو حرکت، از خدا برکت» رو بزرگترهامون خیلی بهمون می‌گفتن چون معتقد بودن که اگه تو کار کنی، خدا قطعا بهت خیر و برکت می‌ده.

بچه‌های «کارما استدیو» هم یکی از همین تیم‌های جوونی هست که نزدیک ۳ ساله شروع به کار کردن تا آینده‌ی خودشون رو بسازن. برای رویداد فریلند ۹۸ که قراره ۲۸، ۲۹ شهریور برگزار بشه از گیلان اومده بودن تهران که تیزرهای تبلیغاتی این رویداد رو درست کنن و متاسفانه وقتی وسایل تو ماشینشون بوده، دزد به ماشینشون می‌زنه و تجهیزات کرایه‌ای رو می‌دزده می‌بره.

از طرف دیگه شرکتی که دوربین‌ها رو ازش کرایه کرده بودن به این بچه‌ها گفته که باید دوربین یا معادل هزینه‌اش رو بدید و تا زمانی هم که ندادین باید روزی ۵۵۰هزارتومن کرایه دوربینی که بردین و الان دزدیده شده رو پرداخت کنین!

هدف ما جمع‌آوری بخشی از این خسارت به صورت تامین مالی جمعی با مدل اهدا و پاداش برای مشارکت‌کننده‌ها است که امیدواریم بتونیم تا حدی خسارتی که به این بچه‌ها وارد شده تامین بشه و بتونن دوباره بایستن و کارشون رو شروع کنن…  بچه‌های کارما برای این مشکلی که پیش اومده می‌گن ما دوربین رو گم کردیم اما هنوز امیدمون رو «گم» نکردیم چون شما هستین. ♥

طبیعتاً به خاطر شرایط ویژه‌ای که بچه‌ها دارن، پیشنهاد ویژه‌ی ۵۰درصدتخفیف هم برای مشارکت همه و به خصوص شرکت‌کنندگان نمایشگاه‌های اینوتکس، الکامپ به صورت تولید ویدئوی تبلیغاتی یا گزارشی ومصاحبه‌ای دارند، به این صورت که اگه شما
  • تولید ویدئوی ۱ دقیقه در ازای کمک مالی ۱ میلیون تومانی
  • تولید ویدئوی ۳ دقیقه‌ای در ازای کمک مالی ۲ میلیون تومانی
  • تولید ویدئوی ۵ دقیقه‌ای در ازای کمک مالی ۵ میلیون تومانی

برای دیدن نمونه کارهاشون به صفحه‌ی اینستاگرامشون مراجعه کنید:

https://www.instagram.com/karmastudio1/

برای کمک مالی و جزئیات بیشتر:

http://mehrabane.ir/view/549

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *